Металодетектор EB610, SC61

Опис

Металодетектор серії EB 610 виробництва компанії Ebinger (Німеччина) був розроблений для пошуку зброї та інших небезпечних предметів, зроблених з металу. Зазвичай використовується в аеропортах та інших місцях, які потребують підвищеної безпеки. EB 610 також може застосовуватися для перевірки пошти в тюрмах, де небезпечні металеві предмети можуть бути заховані в підлозі або стінах. Детектор визначає будь-який тип металів: чорні, кольорові та сплави. Крім видачі сигналу детектор обладнаний вбудованим тримером, що забезпечує видачу пульсуючого звукового сигналу мінливої частоти при досягненні сигналом від об'єкта певного порогу. Внутрішня батарея може бути заряджена як через роз'єм заряду/навушників, так і через кульові контакти, змонтовані у верхній частині пошукового елементу. Другий спосіб знімає всі проблеми з кабелями та роз'ємами.

Електроніка EB 610 побудована на сучасній елементній базі високої інтеграції з низьким енергоспоживанням для забезпечення довготривалої роботи від батареї. Пристрій не вимагає періодичного обслуговування.

Чудовий дизайн корпусу і невелика вага сприяють комфортній роботі з пристроєм протягом тривалого періоду. Попри незначну вагу, пристрій має високу міцність, надійність і тривалий час безвідмовної експлуатації.

Детектор не впливає на здоров'я, кардіостимулятори та магнітні носії інформації.

Характеристики

Технічні характеристики:

  • Джерело живлення: батарея 9V IEC 6LR61 або акумулятор
  • Час роботи: 30 - 35 год для батареї, 10 - 15 год для акумулятора 160 мА
  • Довжина: 420 мм
  • Пошуковий елемент: 170 x 115 мм
  • Ручка: Ø 32 мм x 36 мм
  • Вага: 280 г
  • Діапазон температур: -20 ° ... 55 ° C
Додаткові аксесуари

Додаткові аксесуари:

Зарядна система ELG була розроблена спільно з представниками аеропортів Німеччини для зарядки та зберігання металодетекторів Ebinger серії EB 610, які використовуються для масштабного огляду пасажирів. ELG дозволяють економити робочий час, що витрачається на проведення щоденного обслуговування, бо батареї перезаряджаються автоматично. Устаткування, готове до роботи, відзначається включенням зеленого світлодіода.

Системи ELG встановлені в аеропортах таких міст, як Франкфурт, Дюссельдорф, Берлін, Гамбург, Штутгарт і Дюссельдорф, Амстердам, Дублін, в Саудівській Аравії та в багатьох інших. Так, співробітники аеропорту у Франкфурті щодня використовують понад 700 металодетекторів, розміщених на декількох постах

Оператори отримують металодетектори на початку робочої зміни та повертають їх у кінці її. Зарядні пристрої ідеально підходять для візуального контролю обладнання та дозволяють переконатися в його наявності, справності та готовності до зарядки.

Повний цикл зарядки за допомогою пристрою ELG здійснюється за 5-6 годин. Під час зарядки обладнання автоматично захищається від стрибків напруги завдяки вбудованому електронному пристрою. Це запобігає можливості пошкодження батарей навіть в тому випадку, якщо зарядка металодетекторів здійснюється безперервно.