Металодетектор UPEX 740

Опис

UPEX® 740 M, виробництва Ebinger GmBH (Німеччина) - широко діапазонна система виявлення, яка служить для глибокого пошуку металевих об'єктів значного розміру і для швидкої перевірки великих площ. Залежно від конкретної рослинності, ділянки площею до 2,5 га/добу можуть бути обстежені одним блоком.
UPEX® виявляє чорні та кольорові метали, а також сплави та ідеально підходить для пошуку і виявлення підземних відвалів, трубопроводів, сховищ, люків і каналізаційних шахт, НРБ та інших металевих об'єктів порівняно великих розмірів.

Система, широко використовувана для контролю, ефективна, проста у використанні та навчанні, доповнює звичайні металошукачі зі стандартними маленькими круглими головками для пошуку.

UPEX® 740 M оснащений регулятором DELAY, що дозволяє пригнічувати небажані сигнали від невеликих обрізків металу. Це означає, що не потрібно витрачати час на розкопки невеликих фрагментів металу.

Металеву систему виявлення можна носити вручну з блоком живлення. Каркас для великої петлі може бути зібраний в формі 1 × 1 або 2 × 2 м, причому останній формат забезпечує велику зону виявлення під час пошуку.

UPEX® 740 M може поставлятися як одно- або багатоканальна система. Варіант з одним каналом може використовуватися як людиною, так і на автомобілі. Багатоканальний пристрій призначений для використання на автомобілі.

Багатоканальний пристрій може також використовуватися в комбінації з іншими датчиками. Так, наприклад, система UPEX® може бути встановлена на передній частині транспортного засобу, а багатоканальний пристрій MAGNEX® може бути розміщений на причепі.

UPEX® 740 M конструктивно поставляється в модульному виконанні, окремі модулі та датчики можуть бути замінені. Датчики MAGNEX® сумісні з датчиками UPEX® і можуть бути встановлені або замінені користувачем.

Характеристики

Металевий детектор функціонує відповідно до імпульсно-індукційної системи EBINGER, яка може бути описана простими словами як метод електромагнітного відлуння. Детектор містить передавач, який посилає електромагнітні імпульси. Ці імпульси викликають специфічний для об'єкта відповідний сигнал від електричного провідного матеріалу. Ці відповідні сигнали захоплюються приймачем детектора, обробляються і відтворюються.

Велика петля характеризується здатністю виявляти середні та великі металеві об'єкти у відносно великих діапазонах, за допомогою чого придушення сигналів від залишків дроту, цвяхів або дрібних відрізків може бути придушене. Це робить зайві розкопки непотрібними та прискорює хід роботи.

 • Живлення від 8 сухих батарей, 1,5 VLR 14 або 8 NiMH акумуляторів 1,2 В 2,8 Ач ;
 • Час роботи * LR 14: 55 годин в положенні low LR, 14- 25 годин у положенні високо), NiMH: 35 годин в положенні low (NiMH: 17 годин на високому положенні);
 • Діапазон температур - від 10 ° C до + 55 ° C
 • Габаритні розміри:
  - Блок електроніки 270 x 90 x 70 мм;
  - Батарейний контейнер 290 x 105 x 50 мм;
  - Пошукова головка Ø 2,550 мм;
 • Вага:
  - Блок електроніки 900 г
  - Батарейний контейнер 1,100 г;
  - Пошукова головка 2,500 м