Міношукач ЕВЕХ 422

Опис

Міношукач ЕВЕХ 422 GС виробництва компанії Ebinger (Німеччина) - це найдосконаліший прилад сімейства ЕВЕХ 420. Він відрізняється виключно високою чутливістю та автоматичною компенсацією магнітного поля землі. Детектор може працювати в динамічному або статичному режимі та завдяки цьому, може бути використаний в різних умовах.

Новий дизайн пристрою покращує реакцію пошукової головки на особливо дрібні предмети та, виходячи з цього, особливо небезпечні металеві компоненти. Їх індикація забезпечується пристроєм, що знаходиться в середині зонда під пошуковою головкою. Таким чином, при пошуку, більшою мірою зменшується ризик пропуску об'єктів з мінімальним вмістом металу, які знаходяться на критичній глибіні, під центром зонда. На додаток до цього підвищується продуктивність пошуку в порівнянні зі звичайними детекторами, тому що зменшуються числа пошукових смуг.

Для виявлення об'єктів з мінімальним вмістом металу рекомендується використовувати стандартну пошукову головку з діаметром 230 мм. Завдяки їй металодетектор особливо чутливо реагує на надзвичайно дрібні за розміром металеві частинки, які зазвичай знаходяться в сучасних мінах.

Для очищення поля бою від боєприпасів, виявлення дрібних металевих осколків, навпаки, рекомендується вибрати великий зонд - овальну пошукову головку (420 х 280 мм), завдяки якій підвищується продуктивність і відпадає необхідність в придбанні спеціальних додаткових приладів.

При проведенні пошуку в важкодоступних  заростях, рекомендується використовувати зонд з пошуковою головкою типу «хокейна ключка».

Характеристики

Технічні дані

 Живлення Від батарей  8 сухих батарей 1,5 В (LR 14)
 Акумулятор  8 х батарей 1,2 Вб 4500 мАгод
 Акумуляторних  батарей  NiMH 9,6 B; 3,8 Aгод
Час роботи   Сухих батарей  близько 20 годин
 NiMH  акумуляторів близько 15 годин
 Комплект батарей близько 12 годин
 Діапазон робочих температур    - 25 до +55 градусів С
 Розміри     Пошукова головка діаметром  близько 230 мм
Овальна пошукова головка для UХО близько 420 мм х 280 мм
Пошуковий елемент довжиною близько 305 мм
«Хокейна палиця» діаметром близько 36 мм х 300 мм
Контейнер для батарей діаметром близько 25 мм х 600 мм
Подовжувач діаметром близько 45 мм х 190 мм
Комплект акумуляторів діаметром близько 35 мм х 460 мм
Довжина і маса системи Короткий варіант близько 1.000 мм
Довгий варіант близько 1.700 мм
Маса системи в сумці для перевезення близько 2,2 кг
Маса системи в валізі близько 8,5 кг