Універсальний робот для разминування AVENGER ROV

Опис

AVENGER ROV – абсолютно новий тактичний робот, виробництва компанії MED-ENG (Канада), для знешкодження бомб був розроблений для забезпечення поліцейських і військових груп реагування розширеними можливостями для боротьби з постійними та новими загрозами, які створюються терористами, особливо в містах, де саморобні вибухові пристрої викликають занепокоєння.

Маніпулятор робота має 7 ступенів свободи та представляє можливості, що зазвичай зустрічаються тільки на великих ROV. Він володіє чудовими здібностями до підйому і може легко досягати «в, під і над» автомобілями для розслідування підозрілих пристроїв, таких як саморобні вибухові пристрої (СВУ). Його система кріплення полегшують операторам захват цілі або розгортання рентгенівських систем, руйначів, датчиків та інструментів EOD.

Нові системи редуктора і гусениць AVENGER дозволяють йому дуже швидко рухатися на відкритій місцевості та впевнено долати пісок, бруд, гравій, сніг та неглибоку воду. Його гусениці дистанційно регулюються для підйому по сходах, подолання залізничних колій та для більшого контролю при спуску і підйомі. Його гусениці «без кидка» виштовхують уламки, такі як гравій, щоб допомогти залишатися на місці в грубій і пухкої місцевості.

Управління AVENGER містити бортовий комп'ютер, який може отримувати дані від ряду сторонніх датчиків CBRN одночасно. Ця інформація передається на командну консоль, де керівники на командному посту можуть приймати обґрунтовані рішення на основі даних, відео та аудіо в режимі реального часу.

Невеликі розміри AVENGER дозволяють перевозити його в невеликих міських транспортних засобах без спеціального причепа. Це дуже актуально для підрозділів, що працюють в міських умовах з щільним рухом і вузькими вулицями.

AVENGER обладнаний 3-ма спеціалізованими HD-камерами, включаючи інноваційну панорамну камеру. Оператори мають відмінну видимість над об'єктом і прибудинковими територіями. Система освітлення вежі забезпечує відмінне освітлення в темних областях. Двостороння аудіо дозволяє здійснювати зв'язок в ситуації захвату заручника.

Особливості
  • Потужне редукційне шасі;
  • Регульовані доріжки без кидка;
  • Зчленована стріла-камера і двостороннє аудіо;
  • Рухомий маніпулятор;
  • Декілька камер з високою роздільною здатністю;
  • Оптимізована бездротова радіочастотна система;
  • Зручна командна консоль;
  • Програмування маніпулятора з наперед заданими конфігураціями

 

Характеристики