Протиосколкова ковдра

Опис

Кожен вибух є унікальним з точки зору пристрою, цілей, фізичного середовища і тактики утилізації. Будь-то в міських умовах мирного часу або бойового сценарію на полі бою, успішні дії EOD незмінно є результатом цілого ряду малих кроків виконуються в певній послідовності. Кожен крок може включати поєднання техніки та обладнання. Однак, рідко буває так, що одна дія або одиниця устаткування може забезпечити успіх самостійно.

Протиосколкова вибухозахисна ковдра використовується для придушення і стримування вибуху і його фрагментації від саморобного вибухового пристрою (СВП).

Ці ковдри, яки легко переносяться,  працюють в поєднанні з балістичним захисним кільцем для пом'якшення наслідків вибуху СВУ.

Протиосколкова вибухозахисна ковдра використовується для пом'якшення загроз в громадських місцях, аеропортах та вокзалах.

Кожна ковдра містити підйомні ремені та балістичний комір, який поміщається навколо передбачуваного джерела вибуху. Ковдру потім поміщають над комірцем і СВУ. Комір направляє силу вибуху СВУ вгору в ковдрі, яка призначена для стримування фрагментів вибуху.

Характеристики

Особливості

  • Багатошаровий балістичний матеріал з наповнювачем, укладений в важкий нейлоновий чохол;
  • Водонепроникний;
  • Обладнаний підйомними ременями;
  • Попереджувальні знаки "НЕБЕЗПЕЧНО";
  • Ковдра і комір вміщаються в компактну сумку для перенесення;
  • Простота розгортання фахівцем зі знешкодження вибухових пристроїв;
  • Стандартний колір - чорний.

Вибухозахисні ковдри доступні в чотирьох конфігураціях, залежно від розміру і фрагмента СВУ.

   Розміри Рівень захисту
Ширина (мм) Довжина (мм) Вага (кг) Рівень захисту
Розмір А
Рівень загрози 1
1250 1500 6 V50: 400 m/s
Розмір А
Рівень загрози 2
1250 1500 10 V50: 500 m/s
Розмір В
Рівень загрози 1
1500 1500 7

V50: 400 m/s

Розмір В
Рівень загрози 1
1500 1500 12 V50: 500 m/s

У разі необхідності, якщо ситуація диктує, ковдри можуть бути розміщені одна на одну, щоб запропонувати вищий рівень захисту.

Ковдра в будь-якому випадку не повинна використовуватися, якщо зовнішня поверхня пошкоджена. Зберігати в сухих умовах. Уникати розміщення на або поблизу гострих предметів. Не використовувати чистильні засоби.

Якщо ковдра піддалася детонації, вона повинна бути знищена.