Тактичний костюм TAC 6

Опис

TAC 6 ідеально підходить для операцій з розчищення маршрутів від СВУ, коли немає можливості залучити важкий EOD комплект; пошукових робіт з високим ризиком, коли базовий комплект проти куль недостатній; операцій спеціальних сил, коли осколки від встановленого заряду можуть бути летальними; або в операціях з розмінування.

TAC 6 - це набір модульних компонентів, які можуть бути додані або видалені в залежності від конкретних завдань і вимог замовника. TAC 6 інтегрується з тактичним або бойовим шоломом, а також системою TAC Visor.

Особливості:

 • Відмінний захист від вибуху, надлишкового тиску, впливу осколків, тепла і відкритого полум'я.
 • Високо мобільний: невелика вага та ергономічний дизайн дозволяє вільно вести вогонь, бігти, йти, підійматися, нахилятися, долати перешкоди.
 • Легко адаптувальний: при необхідності можна додавати або видаляти модульні захисні компоненти.
 • Широкий спектр розмірів: для більшої зручності модульні захисні компоненти доступні в самих різних розмірах.

 

 1. Повні рукава
 2. Модуль рукава - плечі
 3. Модуль рукава - передпліччя
 4. Плечовий ремінь
 5. Поясний ремінь / Підтяжки
 6. Балістичні шорти
 7. Захисні щитки для ніг
 8. Передній і задній захист стегна
 9. EOD плита для розмінування (опціонально)
Характеристики
 • Балістика
 • Розмінування
 • Протихімічний

Модульність і невелика в порівнянні з EOD9 / 10 вага, підвищена мобільність, завжди потрібний, і компанія MED-ENG постійно вивчає і тестує нові матеріали з метою дослідження нового дизайну для просування своїх виробів натільного захисту.

Це включає інжиніринг людських чинників, що оптимізує розподіл захисного покриття по кожній зоні тіла. Наприклад, унікальний дизайн «екіпіровки» від MED-ENG дозволяє підганяти комплект TAC 6 для жінок і чоловіків в дев'яти розмірах.

Компанія має свої власні лабораторії, провідні щоденні тестування внутрішньої балістики, а також зовнішнє тестування в сертифікованих лабораторіях протягом всього року. Чим вище рівень загрози, тим важче і дорожче рішення щодо захисту, що потім призводить до тенденції зменшення зони, що захищається.

Іншим варіантом є вимога меншого рівня загрози, який, швидше за все, є більш поширеним, що, таким чином, дає велику площу покриття. Ці статистичні обчислення виконуються кожним кінцевим користувачем, в них кінцевим результатом стає найвища ймовірність виживання в бойових діях.

Використання високого рівня захисту для великих поверхонь тіла призведе до того, що солдат стане менш рухливим і не здатним швидко виконати бойове завдання.

Мобільність є одним з найважливіших факторів живучості, що враховуються арміями, проте вона погіршується при підриві на заряді або попаданні кулі. Зрештою, потреби кожної бойового завдання будуть визначати рівні захисту і мобільності, а також застосування найкращого комплекту натільного захисту.

Додаткові опції
 1. Апарат для захисту дихання ВА;
 2. Чотири види балістичних козирків TAC Visors;
 3. Респіратор

 

Відео