Телескопічний маніпулятор TM 600

Опис

Телескопічний маніпулятор TM600 є механізмом дистанційного управління, який дозволяє фахівцеві вирішувати різні завдання при мінімальному ризику.

Відмінною характеристикою TM600 є двохстрижневі зубці, приєднані до легкої телескопічної осі, збалансовані завдяки модульній системі противаги. Знімна двоколісна вісь шарніра забезпечує додаткову підіймальну силу і велику мобільність і контроль. Опорний ремінь надає фахівцеві можливість зручно керувати предметами на максимальній відстані 10 кроків (3 метри).

Стандартна конфігурація TM600 включає наступні компоненти:

 

 

A - конструкція задньої ручки; B - конструкція передньої ручки; C- опорна підставка; D- конструкція колеса;
E- телескопічна вісь; F- зубці; G- набір затискачів; H-ремінь через плече; I- футляр.

 

Конфігурація Довжина (м)
Робоча довжина уздовж роздільника 1.5
Повна довжина уздовж роздільника 3
Загальна довжина 4.65


Примітка: Ці вимірювання мають номінальне значення; можуть мати місце невеликі відхилення в загальній довжині.

Зубці працюють від 8 батарей або зарядних акумуляторів.

При t 25°C батареї будуть працювати в нормальному режимі приблизно шістдесят (60) хвилин за умови, що зубці не завжди знаходяться в активному режимі. Батарея розряджається тільки тоді, коли працюють зубці.

Примітка: Сила і швидкість зубців зменшуються при низькому заряді батареї.

Відмінною характеристикою TM600 є 2-х стрижневі зубці, які управляються за допомогою водонепроникної контрольної панелі, розташованої в передній частині. Два рівні - «відкрити / закрити» і обертання на 360º дають фахівцеві можливість уважно оглянути підозрілі пакети. Рух зубців забезпечує 12VDC двигун з триетапною орбітальною системою приводу, який зупиняється, якщо відключається енергія, щоб запобігти зісковзуванню і промаху. Зубці розкриваються максимум на 20 см.

TM600 має L-образні гумові затискачі на зубцях, які служать для підйому круглих гладких предметів, таких як пляшки та труби. Плоскі затискачі служать для підйому квадратних предметів, таких як книги або коробки.

Кваліфікований фахівець може використовувати маніпулятор для підйому максимум 6.8 кг, якщо телескопічна вісь повністю витягнута. Некваліфіковані фахівці можуть підіймати 3.6 кг. Тиск зубців в середньому становить 18 кг.

Конструкція колеса сприяє піднесенню і кращому контролю TM-600 фахівцем. Колеса можна використовувати для двох різних функцій. Коли колеса прямо приєднані до підставки, TM-600 можна використовувати для того, щоб протягнути зубці під засіб. Якщо ж приєднати до подовжувача, то TM-600 дає фахівцеві можливість збільшити вантажність, а також забезпечує більшу стабільність і мобільність.