Вибухозахисні урни і контейнери

Опис

Вибухозахисна урна HALO 80 і TC95

У зв'язку з загрозою здійснення терористичних актів у сучасному світі, особливо актуальним постає питання захисту людей в місцях їх масового перебування: на залізничних і автовокзалах, в аеропортах, в місцях проведення масових культурно-видовищних і спортивних заходів.

За даними експертів-вибухотехніків приблизно 70% з розміщених урн для побутового сміття становлять серйозну небезпеку для людей, які знаходяться поруч, в разі використання їх як закладки для вибухового пристрою. Конструкції та форми урн дозволяють розміщувати в них вибухові пристрої з зарядами великої потужності, а корпус урни в разі вибуху створить додаткову кількість осколків з одночасним збільшенням площі зони ураження.

Як показує досвід закордонних країн, які ведуть активну боротьбу з тероризмом, наприклад, США та Ізраїлю, використання вибухобезпечних урн і контейнерів в місцях масового перебування людей стає необхідністю. В Ізраїлі такі вибухобезпечні урни встановлюються навіть на автобусних зупинках.

Основними властивостями є:

  • Високий ступінь придушення енергії вибуху;
  • Відсутність фрагментації (утворення осколків) під час вибуху;
  • Відповідність європейським нормам безпеки для даної продукції;
  • Простота і низька вартість щоденного обслуговування (всі урни розраховані на роботу з типовими сміттєвими мішками)
  • Сучасний і органічний дизайн.

Відмінні особливості

  • Вибухозахисна урна TC95 (Великобританія) поєднує в собі високу ємність з дуже високим рівнем захисту від вибуху і балістичним захистом. Цей продукт був представлений на початку 2009 року після повної перевірки та затвердження (UK Home Office) і має стійкість до вибуху 3,6 кг тротилу.
  • Вибухозахисна урна Halo 80 (Великобританія) має вищий рейтинг вибуху в порівнянні з TC95 (1300 г ТНТ), але вона має ту перевагу, що менше і легше за вагою, але як і раніше має великий внутрішній об'єм. Halo 80 також була сертифікована Міністерством внутрішніх справ Великобританії.

Обидва продукти доступні у великій різноманітності кольорів і різних обробках (пофарбовані, покриті порошковою фарбою, кольоровий ламінат або нержавіюча сталь). Наші контейнери виконані з пом'якшувальних матеріалів. Це дає унікальні переваги в плані опору, фрагментації та надлишкового тиску.

Характеристики HALO 80

Перевірені характеристики стримування вибуху

Унікальні характеристики HALO 80 стали можливими завдяки унікальній запатентованій технології TABRE ™.
HALO 80 була перевірена автономно відповідно до найсуворіших стандартів Міністерства Внутрішніх Справ Великобританії. Вона призначена для роботи навіть тоді, коли вибуховий пристрій вибухає поруч з бічною або нижньою частиною пристрою, на відміну від багатьох альтернативних рішень.

Оболонка залишається непошкодженою, забезпечуючи всебічний горизонтальний захист.


Технічні характеристики

Загальна вага* 117 кг
Зовнішні розміри* Висота: 800 мм/Діаметр: 560 мм
Внутрішні розміри* Об`єм: 80 літрів

(*Все маси та розміри приблизні)

Характеристики ТС95

Вибухозахисна сміттєва урна / контейнер для сміття ТС95 була перевірена автономно відповідно до найсуворіших стандартів HOSDB Великобританії, досягнувши 7-зіркового рейтингу. Вона призначена для роботи навіть тоді, коли вибуховий пристрій вибухає поруч з бічною або нижньою частиною пристрою, на відміну від багатьох альтернативних рішень. Оболонка залишається непошкодженою, забезпечуючи всебічний горизонтальний захист, в той час, як кришка розпадається на нешкідливі частинки.


Технічні характеристики

Загальна вага* 375 кг
Зовнішні розміри* Висота: 835 мм/Діаметр: 700 мм
Внутрішні розміри* Об`єм: 95 літрів

(*Все маси та розміри приблизні)